PAWEŁ SOCHACKI - dyrektor KSB

Urodził się w 1963 roku w Krakowie. W wieku 23 lat przeżył nawrócenie i przyjął chrzest wiary w krakowskim zborze "Betlejem". W 1992 roku ukończył Warszawskie Seminarium Teologiczne. Rok później został powołany na pastora Zboru Kraków - Nowa Huta. Z Krakowskim Seminarium Biblijnym jest związany od momentu jego powstania. Obecnie pełni w nim funkcję dyrektora. Ma żonę Dorotę i córkę Dominikę.


BARTOSZ SOKÓŁ

Szczęśliwy mąż i ojciec, prawnik, absolwent prawa na Uniwersytecie Śląskim oraz teologii w Wyższej Szkole Teologiczno-Społecznej w Warszawie. Zaangażowany w szereg inicjatyw chrześcijańskich. Redaktor Naczelny portalu nalezecdojezusa.pl oraz współtwórca portalu myslewiecwierze.pl. Interesuje się historią chrześcijaństwa w kontekstach społecznych i kulturowych, filozofią oraz apologetyką. Z Krakowskim Seminarium Biblijnym związany od 2019 r.


WIESŁAW DIDOSZAK

Urodził się w 1960 roku, a w wieku 26 lat przeżył nawrócenie i przyjął chrzest wiary. Ukończył Akademię Pedagogiczną w Krakowie oraz Warszawskie Seminarium Teologiczne. W 1988 roku został powołany na pastora zboru "Betlejem" w Krakowie. Z Krakowskim Seminarium Biblijnym jest związany od momentu jego powstania. Ma żonę Neli oraz córkę Emanuelę i syna Samuela.


ROBERT BORYCZKA

Urodził się w 1960 roku. Mając 23 lata stał się ewangelicznie wierzącym chrześcijaninem. Od 1989 roku jest pracownikiem misji Chrześcijański Ruch Mt28. Razem z żoną i zespołem służył na misji w Rosji w latach 1996 – 2003. Po powrocie założył wraz z innymi misjonarzami Szkołę Misyjną. Obecnie pełni też posługę pastorską w KChB w Rabce Zdroju. Jego powołanie i pasja to czynienie uczniami Chrystusa w swojej "Jerozolimie, Judei, Samarii i aż po krańce ziemi". Z KSB jest związany od 2013 roku. Ma żonę Elżbietę i trójkę dzieci: Patrycję, Sebastiana i Borysa.Informacja:

Pierwszy inauguracyjny zjazd 18.09.2021, godz. 10:00

Wyświetl większą mapę