PAWEŁ SOCHACKI

Urodził się w 1963 roku w Krakowie. W wieku 23 lat przeżył nawrócenie i przyjął chrzest wiary w krakowskim zborze "Betlejem". W 1992 roku ukończył Warszawskie Seminarium Teologiczne. Rok później został powołany na pastora Zboru Kraków - Nowa Huta. Z Krakowskim Seminarium Biblijnym jest związany od momentu jego powstania. Obecnie pełni w nim funkcję dyrektora. Ma żonę Dorotę i córkę Dominikę.


LESZEK MOCHA

Nawrócił się w 1982 roku, chrzest wiary przyjął czerwcu 1983. Jest pastorem zboru w Jastrzębiu Zdroju. W latach 1987-2000 był dyrektorem Misji Krajowej. Ukończył The International Bible Training Institute w Burgess Hill, w Anglii. W latach 2004 – 2008 pełnił funkcję Prezbitera Okręgowego a obecnie jest członkiem Prezydium Naczelnej Rady Kościoła Zielonoświątkowego. Ma żonę Małgorzatę, córki Kamilę i Oliwię.


WIESŁAW DIDOSZAK

Urodził się w 1960 roku, a w wieku 26 lat przeżył nawrócenie i przyjął chrzest wiary. Ukończył Akademię Pedagogiczną w Krakowie oraz Warszawskie Seminarium Teologiczne. W 1988 roku został powołany na pastora zboru "Betlejem" w Krakowie. Z Krakowskim Seminarium Biblijnym jest związany od momentu jego powstania. Ma żonę Neli oraz córkę Emanuelę i syna Samuela.


MARIUSZ MUSZCZYŃSKI

Założyciel i były pastor zboru w Zdzieszowicach, były II pastor zboru w Częstochowie, były dyrektor Okręgowej Szkoły Misyjnej okręgu południowego. Obecnie jest dyrektorem Misji Krajowej i pastorem zboru w Opolu. Główna pasja to przygotowywanie wierzących do zakładania nowych zborów oraz szkolenie ich w dziedzinie misji i ewangelizacji. Ma żonę Lidię i czwórkę dzieci: Małgorzatę, Martę, Dawida i Anię.


ROBERT BORYCZKA

Urodził się w 1960 roku. Mając 23 lata stał się ewangelicznie wierzącym chrześcijaninem. Jest członkiem Zboru Kościoła Zielonoświątkowego Kraków Nowa Huta. Od 1989 roku jest pracownikiem misji Ruch Nowego Życia. Razem z żoną i zespołem służył na misji w Rosji w latach 1996 – 2003. Po powrocie założył wraz z innymi misjonarzami Szkołę Misyjną. Jego powołanie i pasja to misja w swojej "Jerozolimie, Judei, Samarii i aż po krańce ziemi". Ma żonę Elżbietę i trójkę dzieci: Patrycję, Sebastiana i Borysa.


DANIEL JUREK

Urodził się w 1973 roku. Nawrócił się jeszcze jako dziecko, a w 1989 przyjął chrzest wiary w krakowskim zborze "Betlejem". Ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Krakowskie Seminarium Biblijne oraz studia podyplomowe na Warszawskim Seminarium Teologicznym. W roku 2005 został ordynowany na diakona a obecnie pełni funkcję pastora pomocniczego w zborze "Betlejem". Wraz z żoną Dorotą i synem Dominikiem mieszka w Krakowie.Informacja:

Ogłaszamy nabór do KSB na lata 2019 -2020. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line.Wyświetl większą mapę