Misja KSB to kształtowanie dojrzałych chrześcijan oraz wyposażanie ich do służby zgodnie z przyjętym mottem: "Aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej lecz na mocy Bożej." 1Kor 2,5

Cel ten realizujemy poprzez nauczanie solidnie oparte na Piśmie Świętym oraz inspirację do osobistego rozwoju. Pomagają w tym interaktywne zajęcia, ćwiczenia oraz bliska relacja z wykładowcami, którzy są ludźmi używanymi przez Boga.Naszymi wykładowcami są:

PAWEŁ SOCHACKI - dyrektor KSB

Urodził się w 1963 roku w Krakowie. W wieku 23 lat przeżył nawrócenie i przyjął chrzest wiary w krakowskim zborze "Betlejem". W 1992 roku ukończył Warszawskie Seminarium Teologiczne. Rok później został powołany na pastora Zboru Kraków - Nowa Huta. Z Krakowskim Seminarium Biblijnym jest związany od momentu jego powstania. Obecnie pełni w nim funkcję dyrektora. Ma żonę Dorotę i córkę Dominikę.


BARTOSZ SOKÓŁ

Szczęśliwy mąż i ojciec, prawnik, absolwent prawa na Uniwersytecie Śląskim oraz teologii w Wyższej Szkole Teologiczno-Społecznej w Warszawie. Zaangażowany w szereg inicjatyw chrześcijańskich. Redaktor Naczelny portalu nalezecdojezusa.pl oraz współtwórca portalu myslewiecwierze.pl. Interesuje się historią chrześcijaństwa w kontekstach społecznych i kulturowych, filozofią oraz apologetyką. Z Krakowskim Seminarium Biblijnym związany od 2019 r.


WIESŁAW DIDOSZAK

Urodził się w 1960 roku, a w wieku 26 lat przeżył nawrócenie i przyjął chrzest wiary. Ukończył Akademię Pedagogiczną w Krakowie oraz Warszawskie Seminarium Teologiczne. W 1988 roku został powołany na pastora zboru "Betlejem" w Krakowie. Z Krakowskim Seminarium Biblijnym jest związany od momentu jego powstania. Ma żonę Neli oraz córkę Emanuelę i syna Samuela.


ROBERT BORYCZKA

Urodził się w 1960 roku. Mając 23 lata stał się ewangelicznie wierzącym chrześcijaninem. Od 1989 roku jest pracownikiem misji Chrześcijański Ruch Mt28. Razem z żoną i zespołem służył na misji w Rosji w latach 1996 – 2003. Po powrocie założył wraz z innymi misjonarzami Szkołę Misyjną. Obecnie pełni też posługę pastorską w KChB w Rabce Zdroju. Jego powołanie i pasja to czynienie uczniami Chrystusa w swojej "Jerozolimie, Judei, Samarii i aż po krańce ziemi". Z KSB jest związany od 2013 roku. Ma żonę Elżbietę i trójkę dzieci: Patrycję, Sebastiana i Borysa.Informacja:

Kolejny zjazd (zajęcia stacjonarnie): 8.05.2021, godz. 10:00

Wyświetl większą mapę